אימוץ כלבי עמותות מאולפים

אימוץ כלבי עמותות מאולפים

הכירו את שושה הבוגרת

גיל: 7

אני אוהבת אנשים, אני מסתדרת עם כלבים. אני מאוד אוהבת לשחק בכדור ולעבוד ואפילו יודעת אג׳ליטי. אני כלבה שמתנהגת כמו גורה אני מאוד נוחה ולא אנרגטית ביחס לגזע שלי. בנוסף אני יודעת להתעלם מחתולים אני לא מתאימה לילדים.

הכירו את פיץ הנסיך

גיל: 5

אני צמא ליחס וליטופים, אני צריך קצת להכיר את האדם שיאמץ אותי (כמה דקות) אני כלב מדהים שמסתדר עם כולם, אני כלב חזק. אני מתאים מאוד לבית עם ילדים בוגרים 12+ אני מסתדר עם כלבים אני מחונך ויודע להתאפק.

הכירו את סיילו האוהב ילדים

גיל: 6

אני אוהב את כולם רק תתנו לי אהבה וליטופים כל היום, אני מסתדר עם כולם ואני מת על ילדים. נפל עלי ארון ויש לי בעיה רפואית בגוף האחורי ולכן אני לא שולט בצרכי ואני מתאים לבית עם חצר. עבדתי כמטפל בילדים ונהנתי מאוד מעבודתי.

הכירו את סטלה המיוחדת

גיל: 6

אני עדינה ואוהבת אנשים, אני אוהבת יחס,ואני מאוד אוהבת לשחק עם כדור. אני נמנעת מילדים ואני מסתדרת עם כלבים אבל אני מעדיפה להיות לבד.

בכירו את ברונו החמוד

גיל: 4

אני אוהב כלבים ומסתדר גם עם חתולים. קשה לי קצת עם אנשים חדשים ולכן אני צריך כמה מפגשים לפני שיאמצו אותי. אני מאוד אוהב יחס ליטופים ואהבה ממי שאני מכיר. אני מאוד אוהב מים בריכות ולהשתכשך. אני פחות אוהב ילדים קטנים.

הכירו את במבי האוהב

גיל: 5

אני מאוד אוהב את כולם, מאוד אוהב חיבוקים ואהבה. אני מתאים לכל סוג בית ואוהב ילדים. אשמח שיאמץ אותי בית שנמצא רוב היום בבית.

הכירו את בוס החתיך

גיל: 6

אני אוהב מגע, אני אנרגטי ואני מסתדר עם חלק מהכלבים אני פחות אוהב ילדים. אני אשמח שיאמץ אותי בית שמבין בגזע שלי ושכל הזמן יגעו בי 🙂

הכירו את ג’וני החתיך

גיל: 4

אני מאוד אוהבת אנשים, ילדים, וכלבים אחרים, מסתדרת עם כולם, אני אנרגטית יחסית ואוהבת לשחק ולהנות. מאוד רוצה שיאמצו אותי ושתיהיה לי משפחה אוהבת ושתפנק אותי.